• Neįgaliesiems
  •   |  
  • Mobili versija
  •   |  
  • en
 
Convene
 

Apie Convene

Vilniaus konferencijų biuras didžiuojasi, galėdamas pristatyti jau ketvirtąją tarptautinę dviejų dienų parodą–kontaktų mugę CONVENE, skirtą Baltijos jūros regiono konferencijų turizmo verslo atstovams. Renginys vyks 2017 m. vasario 8 – 9 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO.


Jau trejus metus iš eilės vykęs CONVENE sulaukė didelio užsienio ir Lietuvos verslo bei žiniasklaidos dėmesio. Planuojama, kad ir 2017 m. renginys po vienu stogu suburs daugiau kaip 700 konferencijų verslo profesionalų. Į CONVENE atvyks daugiau nei 160 potencialių užsienio klientų, besidominčių tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Lietuvoje bei Baltijos regione. Su užsienio klientais susitikti ir savo paslaugas bei produktus pristatyti kviečiami konferencijų turizmo verslo atstovai (viešbučiai,agentūros, netradicinės renginių organizavimo vietos, konferencijų biurai, konferencijų centrai, įvairūs specializuotų paslaugų teikėjai) iš Lietuvos bei kaimyninių valstybių. Užsienio klientai bus kruopščiai atrenkami iš Europos asociacijų, korporacijų ir agentūrų sektoriaus, o susitikimai tarp parodos dalyvių ir klientų bus suplanuoti iš anksto.

Neatsiejama renginio dalis - specialiai ruošiama ir nuolat auganti edukacinė programa, skirta dalyviams bei lankytojams. Edukacinės programos pranešėjai - tarptautiniu mastu gerai žinomi konferencijų turizmo, marketingo bei renginių organizavimo ekspertai.

Išskirtinis CONVENE parodos akcentas - tai dėmesys neformalaus bendravimo galimybėms. Komfortiškos kavos ir pietų zonos, neoficiali tačiau ilgai neblėstantį įspūdį paliekanti CONVENE vakarienė sudaro puikias sąlygas paslaugų teikėjams užmegzti glaudesnius ryšius su užsienio ir vietiniais klientais.

 
   Daugiau

Dalyvių registracija

Paslaugų teikėjų registracija

Ambasadoriai

 
 
 
Organizatorius   Pagrindiniai partneriai

  

      

 

Organizaciniai partneriai

 

 Remėjai

 

    

                  
   
Viešbučiai   
        

 

Media partneriai

   

                              

              

 

Industrijos partneriai

 

 
        
 

Industrijos draugai

    LTA logo